Kto sme

Naše podnikanie začalo v roku 2001 svadobnými službami. Dodnes ponúkame našim klientom kompletné video – foto služby na súkromné a firemné akcie. V roku 2005 sme začali organizovať najväčší Svadobný veľtrh na Slovensku, ktorý má tradíciu na bratislavskej Inchebe doteraz. V roku 2018 sme zrekonštruovali staručičký karavan značky Eriba a urobili sme z neho jedinečnú pojazdnú fotobúdku na zážitkové fotenie na svadbách, plesoch a firemných eventoch. Náš Fotokaravan je jediný na Slovensku, na čo sme právom hrdí. 😊

Od Fotokaravanu to už bol krôčik ku požičovni karavanov a prívesov. Naša spoločnosť www.PožičajSiKaravan.sk funguje od roku 2019 a má aktuálne v ponuke 4 autá a 4 prívesy. Všetky naše karavany sú luxusne vybavené a poskytnú Vám na Vašej dovolenke snov maximálny komfort a pohodlie. Karavany sú prispôsobené na dovolenku v každom ročnom období.

A keďže nás baví vymýšľať stále niečo nové, v roku 2021 sme do nášho portfólia služieb zaradili aj Barelku – mobilnú saunu na zapožičanie – www.pozicajsisaunu.sk. Barelka Vám poskytne únik z reality, maximálny relax a osvieženie.

Na jeseň 2021 sme získali exkluzivitu na predaj LifeStyle Camper karavanov pre Slovenskú republiku v spolupráci s importérom týchto karavanov pre Slovensko, Cestovnou kanceláriou DAKA s.r.o. zo Šamorína.

Teší nás robiť Vám radosť a vytvárať pohodu. Vždy je lepšie raz vyskúšať ako nad tým stále len rozmýšľať. Tak neváhajte a kontaktujte nás čo najskôr. Život je treba si užívať, nie len prežívať. 😊

Tešíme sa na stretnutie a spoluprácu s každým jedným z Vás.

Martin Littmann a Ingrid Littmannová