SimpleDrop

Cena od 12.197€ s DPH (10.164 bez DPH)

Do mesta i do terénu

Nechajte vyniknúť svoju dobrodružnú povahu. Máme karavan pre nenáročných kempingov, s ktorým sa dostanete kamkoľvek. Odolá prírodným vplyvom, prekoná ťažký terén a poskytne skvelý kompromis medzi pohodlím a odolnosťou za najnižšiu cenu.

Terénny príves SimpleDrop odoláva vplyvom ťažkého terénu a poskytne skvelý komfort pri prirodzenom pohodlí a odolnosti za najnižšiu cenu. Nejedná sa však len o pekný doplnok za auto. Karavan je pokrytý ochranným lakom Protan, ktorý váš príves ochráni pred vlhkosťou a drobným poškodením.

O tom, prečo tento offroadový karavan drží pevne na vozovke i pri náklone 40° si prečítajte v sekcii technológie.


Odolná konštrukcia

Nejedná sa o karavan z pásovej výroby, ide o model sestrojen z najlepších dielov z Francúzska, Veľkej Británie, Nemecka, USA a Rakúska. Karoserie z tvrzené překližky a špeciálne navrhnutý podvozok prekonáva i drsné podmienky off-roadu. K újme nepríde ani povrch prívesu. Špeciálna povrchová úprava Protan ochrání príves pred vlhkosťou, i pred drobným poškodením.


Rozmery

Celý model má 250 cm na dĺžku, 125 cm na výšku a 145 cm na šírku. Vďaka kompaktným rozmerom a nízkej váhe (540 kg) ide o karavan, ktorý sa dobre ovláda a pri manipulácii s ním vystačíte iba s vodičským preukazom skupiny B.
V karavane sa pohodlne vyspia 2 dospelé osoby a 1 dieťa, rozmery postele sú 200 cm na dĺžku a 140 cm na šírku. Obývateľný priestor je možné rozšíriť o strešný stojan so stanom (ďalšie 2 miesta na spanie).


Vzhľad

Základnou farbou prívesu je matná strieborná. Ak chcete, aby Váš karavan medzi ostatnými vynikal, za poplatok si môžete vybrať z nasledujúcich farieb: tyrkysová, červená, oranžová, perlová, fialová, čierna a ďalšie.


Interiér

Karavan je kompaktný, ale pojme veľa. V základnej výbave nájdete drez s batériou, nádrž na pitnú vodu s objemom 58 litrov, miesto pre chladničku, zásuvky (230 V, 12 V a USB), úložné priestory, elektrickú prípojku, nabíjačku a vnútorné osvetlenie.


Kuchyňa

Celý kuchynský priestor je umiestnený v zadnej časti karavanu. Je tu pult, nerezový drez a dostatok voľného priestoru pre mikrovlnku a chladničku.